Türkiye Hazır Giyim sektörüne 2020yılında katılan jose clothing Markamız sektörde yetişmiş aile üyelerinin uzun yıllar boyunca edindiği bilgi ve tecrübeyi birleştirme kararı vermesinden sonra yeni bir girişim olarak faaliyete geçmiştir. Jose clothing  markası günlük giyim tarzına hitap eden  sade ve şık ürünler tasarlayarak tüketicilerine sunmaktadır.  Jose clothing markası hem yurtiçi pazarda hem de ABD, Kanada ve Meksika gibi Kuzey Amerika ülkelerinde Pazaryerlerinde Perakende ve Toptan satış kanallarıyla faaliyet göstermektedir.   
Jose c. Markası olarak her zaman müşteri memnuniyetini öncelik olarak gören yönetim anlayışımızla müşterilerimizin kalite, konfor ve şıklık beklentisinden ödün vermeden ürünler üreterek ülkemizin tekstil sektörüne edindiği konumu daha yukarılara taşımayı ve ülkemizin kalkınmasına katkı sunmayı hedeflemekteyiz. 
Tüm süreçleri geliştirilebilir ve sürdürülebilir kılarak müşterilerimize daha iyisini; en doğru fiyata, en doğru zamanda ve en doğru yerde sunarak müşteri memnuniyetini devamlı kılmak hedefiyle çalışmalarımızı yürütüyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR